TRANSMIR SRL
CUI 10400632
TRANSMIR SRL este o firmă din România, Sat Sălcioara, Comuna Banca, Vaslui, CUI 10400632, înființată în 1998. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 33.594.764 RON și un profit net de 618.624 RON, cu 90 angajați. A câștigat 23 contracte din licitații publice (SEAP/SICAP), în valoare totală de 96.453.945 RON.
Date financiare
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2025 | 33.594.764 RON | 618.624 RON | 90 |
| 2024 | 44.551.486 RON | 2.899.610 RON | 98 |
| 2023 | 52.240.496 RON | 3.439.541 RON | 90 |
| 2022 | 35.166.066 RON | 1.675.122 RON | 88 |
| 2021 | 33.644.068 RON | 1.580.213 RON | 101 |
| 2020 | 48.256.297 RON | 5.874.839 RON | 117 |
| 2019 | 56.833.468 RON | 8.767.297 RON | 99 |
| 2018 | 34.692.831 RON | 1.018.418 RON | 98 |
| 2017 | 29.329.913 RON | 934.170 RON | 107 |
| 2016 | 32.320.197 RON | 895.995 RON | 116 |
| 2015 | 36.122.252 RON | 2.147.884 RON | 107 |
| 2014 | 30.970.097 RON | 808.303 RON | 102 |
| 2013 | 53.764.631 RON | 1.870.571 RON | 158 |
| 2012 | 52.601.381 RON | 1.133.303 RON | 138 |
| 2011 | 52.956.225 RON | 3.801.123 RON | 117 |
| 2010 | 63.344.708 RON | 8.146.777 RON | 88 |
| 2008 | 22.013.386 RON | 4.909.049 RON | 59 |
Sursă: bilanțuri ANAF / Ministerul Finanțelor.
Contracte câștigate în licitații publice
23 contracte, total 96.453.945 RON, ultima atribuire: 2026-07-13.
- ACHIZITIE MATERIALE NECESARE PENTRU EXECUTIA STRATURILOR CU IMBRACAMINTE ASFALTICA LA DRUMURI — RO 10946600 - SC LUCRARI DRUMURI SI PODURI SA VASLUI — 1.300.000 RON (2026-07-13)
- ACHIZIȚIE BETON GATA DE TURNARE — RO 10946600 - SC LUCRARI DRUMURI SI PODURI SA VASLUI — 222.500 RON (2026-07-13)
- Modernizare drumuri de interes local in comuna Rachitoasa, judetul Bacau — 5057580 - JUDETUL BACAU — 10.354.749 RON (2026-06-19)
- Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2) — 3394260 - COMUNA BLAGESTI (CONSILIUL LOCAL BLAGESTI) — 2.468.288 RON (2026-02-27)
- Lucrari de constructii de rampe de deseuri (Rev.2) — 4446678 - COMUNA TUTOVA — 2.038.358 RON (2025-11-20)
- Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2) — 3814747 - COMUNA MOVILENI — 1.228.561 RON (2025-10-28)
- Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2) — 4359407 - COMUNA BOGDANA — 5.998.869 RON (2025-08-11)
- Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2) — 4535864 - COMUNA RACHITOASA — 2.850.354 RON (2025-06-09)
- Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2) — 5057580 - JUDETUL BACAU — 10.024.226 RON (2024-11-14)
- REST DE EXECUTAT - LUCRARI- REPARATII CAPITALE GRUP SCOLAR AGRICOL MURGENI, ORAS MURGENI, JUDETUL VASLUI — 3337710 - ORASUL MURGENI (CONSILIUL LOCAL MURGENI) — 1.725.446 RON (2024-11-01)
- Lucrari de constructii (Rev.2) — 3337710 - ORASUL MURGENI (CONSILIUL LOCAL MURGENI) — 1.725.446 RON (2024-10-29)
- Execuție lucrari pentru obiectivul de Investitii: “REABILITARE DRUM COMUNAL 98C SAT ROGOAZA, COMUNA CORBASCA, JUDETUL BACĂU” — 14273221 - COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA — 7.177.376 RON (2024-09-16)
- Furnizare mixtura asflatica — 10946600 - SC LUCRARI DRUMURI SI PODURI SA VASLUI — 2.502.500 RON (2024-06-14)
- Lucrari de drumuri (Rev.2) — 4540020 - Comuna Perieni — 7.438.151 RON (2024-04-15)
- Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2) — 3394260 - COMUNA BLAGESTI (CONSILIUL LOCAL BLAGESTI) — 5.354.607 RON (2024-03-20)
- Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2) — 3337605 - COMUNA MICLESTI — 2.736.730 RON (2024-03-13)
- Lucrari de constructii de piste de biciclete (Rev.2) — 3337710 - ORASUL MURGENI (CONSILIUL LOCAL MURGENI) — 1.005.869 RON (2024-02-08)
- Lucrari de drumuri (Rev.2) — 14273221 - COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA — 4.018.427 RON (2023-05-05)
- Lucrari de drumuri (Rev.2) — 14273221 - COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA — 4.506.871 RON (2023-05-05)
- Lucrari de drumuri (Rev.2) — 14273221 - COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA — 6.515.864 RON (2023-04-10)
Domenii în care câștigă (CPV)
- Lucrari de constructii de conducte, de linii de comunicatii si electrice, de autostrazi, de sosele, de aerodromuri si de cai ferate; lucrari de nivelare (CPV 4523) — 17 contracte
- Materiale de constructii (CPV 4411) — 3 contracte
- Lucrari de constructii (CPV 4500) — 2 contracte
- Lucrari de inginerie si de constructii (CPV 4522) — 1 contracte
Deschide un domeniu pentru toată piața: cine mai câștigă, la ce autorități și la ce preț.
Concurenți în același domeniu
- DANLIN XXL — 21 contracte
- CONEXTRUST — 14 contracte
- CONEST S.A. — 11 contracte
- CONSTRUCT & DRUM S.R.L. — 5 contracte
- CORNELL'S FLOOR S.R.L. — 5 contracte
- ARTEHNIS — 4 contracte
Firme care câștigă la aceiași cumpărători publici ȘI în același domeniu CPV — concurenții direcți pe această piață. Nu implică o legătură între firme.