PROIECT INVEST SRL
CUI 13803788 · J2001000130304
PROIECT INVEST SRL (SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ) este o firmă din România, Sat Gherţa Mică, Comuna Gherţa Mică, Satu Mare, CUI 13803788, J2001000130304, înființată în 2001. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 103.053.489 RON și un profit net de 24.182.832 RON, cu 89 angajați. A câștigat 28 contracte din licitații publice (SEAP/SICAP), în valoare totală de 408.291.096 RON.
Date financiare
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2025 | 103.053.489 RON | 24.182.832 RON | 89 |
| 2024 | 97.980.135 RON | 19.988.015 RON | 76 |
| 2023 | 60.568.401 RON | 4.540.581 RON | 58 |
| 2022 | 47.916.142 RON | 2.827.566 RON | 69 |
| 2021 | 40.317.785 RON | 1.107.001 RON | 64 |
| 2020 | 31.662.625 RON | 942.307 RON | 66 |
| 2019 | 22.293.573 RON | 761.275 RON | 46 |
| 2018 | 14.661.994 RON | 114.127 RON | 33 |
| 2017 | 7.257.993 RON | 43.483 RON | 25 |
| 2016 | 4.106.776 RON | 19.893 RON | 27 |
| 2015 | 6.038.225 RON | 34.109 RON | 28 |
| 2014 | 4.682.391 RON | 25.886 RON | 23 |
| 2013 | 5.983.141 RON | 37.901 RON | 15 |
| 2012 | 7.717.708 RON | 56.898 RON | 42 |
| 2011 | 4.608.524 RON | 27.514 RON | 34 |
| 2010 | 5.565.495 RON | 14.602 RON | 12 |
| 2009 | 2.824.147 RON | 47.153 RON | 8 |
| 2008 | 1.783.941 RON | 10.950 RON | 6 |
Sursă: bilanțuri ANAF / Ministerul Finanțelor.
Contracte câștigate în licitații publice
28 contracte, total 408.291.096 RON, ultima atribuire: 2026-07-07.
- Proiectare si Executie lucrari pentru investitia: „INFIINTARE RETEA DE CANALIZARE SI STATIE DE EPURARE IN SATUL CLESNESTI, COMUNA GLOGOVA, JUDETUL GORJ” — 4510371 - COMUNA GLOGOVA — 6.975.012 RON (2026-07-07)
- Contract proiectare si executie lucrări Extindere re/ea de canalizare in cartiernl Petru Maior și satele apartinatoare UAT Ora Tiasnad, Blaja și Valea Morii,judetul Satu, Mare — 3897122 - ORASUL TASNAD — 15.647.288 RON (2026-06-30)
- Extinderea rețelelor de apă potabilă și canalizare menajeră mal stâng Someș, municipiul Satu Mare — RO16844952 - APASERV SATU MARE S.A. — 15.126.044 RON (2026-04-01)
- Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2) — 3896577 - COMUNA VETIS (PRIMARIA VETIS JUD. SATU MARE) — 4.878.803 RON (2025-09-01)
- Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2) — 4510371 - COMUNA GLOGOVA — 22.914.966 RON (2025-05-20)
- Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2) — 3963714 - COMUNA HODOD (RIMARIA COMUNEI HODOD) — 9.660.019 RON (2025-05-14)
- Lucrari de constructii de canalizari de ape pluviale (Rev.2) — 3963714 - COMUNA HODOD (RIMARIA COMUNEI HODOD) — 14.146.906 RON (2025-05-14)
- Lucrari de constructii (Rev.2) — 3897122 - ORASUL TASNAD — 8.396.468 RON (2025-05-14)
- Constructie de cladiri pentru servicii sociale (Rev.2) — 3896836 - COMUNA CAUAS — 4.987.375 RON (2025-01-13)
- Executie lucrari la obiectivul :“ÎNFIINȚARE CENTRU DE ZI DE ASISTENȚĂ ȘI RECUPERARE PENTRU PERSOANE VÂRSTNICE CU ECHIPĂ MOBILĂ ÎN LOCALITATEA GHENCI, COMUNA CĂUAȘ, JUDETUL SATU MARE” — 3896836 - COMUNA CAUAS — 5.104.445 RON (2025-01-13)
- Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2) — 4650570 - ORASUL VALEA LUI MIHAI — 13.197.250 RON (2024-12-07)
- Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2) — 9710087 - VITAL S.A. BAIA MARE — 99.961.651 RON (2024-10-09)
- Proiectare si Executie pentru investitia : „Înființare sistem de distributie gaze naturale in com. Barsau, jud. Satu Mare” — 3897289 - COMUNA BARSAU (PRIMARIA BARSAU) — 16.924.721 RON (2024-10-07)
- „Înființarea unui sistem ecologic prin achizitionarea de mobilier urban și sistem digital de transport in Comuna Tarna Mare, judetul Satu Mare” — 3897181 - COMUNA TARNA MARE (CONSILIUL LOCAL TARNA MARE) — 1.499.739 RON (2024-09-27)
- „Înfiinațarea unui sistem ecologic prin achizitionarea de mobilier urban și sistem digital de transport in comuna Bătarci, jud Satu Mare” — 3897165 - COMUNA BATARCI — 1.161.111 RON (2024-09-23)
- Executie lucrari pentru investitia: “CONSTRUIREA UNUI CENTRU DE COLECTARE PRIN APORT VOLUNTAR IN COMUNA POMI, JUD.SATU MARE” — 3963820 - Comuna Pomi — 2.208.885 RON (2024-08-29)
- Contract de lucrari (proiectare si executie) — 4535597 - COMUNA MANASTIREA HUMORULUI — 15.552.791 RON (2024-08-28)
- Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2) — 3897289 - COMUNA BARSAU (PRIMARIA BARSAU) — 16.924.721 RON (2024-07-10)
- Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2) — 4495131 - COMUNA VIRSOLT — 13.613.762 RON (2024-05-09)
- Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2) — 3896623 - COMUNA BOGDAND — 1.758.006 RON (2024-02-08)
Domenii în care câștigă (CPV)
- Lucrari de constructii de conducte, de linii de comunicatii si electrice, de autostrazi, de sosele, de aerodromuri si de cai ferate; lucrari de nivelare (CPV 4523) — 17 contracte
- Lucrari de constructii de cladiri (CPV 4521) — 4 contracte
- Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (CPV 4520) — 3 contracte
- Lucrări de construcții de uzine, de exploatări miniere și de uzine de fabricație și de construcții pentru industria petrolului și a gazului (CPV 4525) — 2 contracte
- Lucrari de inginerie si de constructii (CPV 4522) — 1 contracte
- Lucrari de constructii (CPV 4500) — 1 contracte
Deschide un domeniu pentru toată piața: cine mai câștigă, la ce autorități și la ce preț.
Concurenți în același domeniu
- MTA STRUCTURAL ENGINEERS — 94 contracte
- COLEN IMPEX — 54 contracte
- SIMION TEHNOCONSTRUCT — 34 contracte
- DA VINCI CONSTRUCT & PROIECT S.R.L. — 33 contracte
- BAICULESCU CONSTRUCT — 31 contracte
- CONSTRUCTII ERBASU S.A. — 29 contracte
Firme care câștigă la aceiași cumpărători publici ȘI în același domeniu CPV — concurenții direcți pe această piață. Nu implică o legătură între firme.