NOMIS 2003 SRL
CUI 15193295 · J2003000190177
NOMIS 2003 SRL (SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ) este o firmă din România, Municipiul Galaţi, Galaţi, CUI 15193295, J2003000190177, înființată în 2003. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 115.611.398 RON și un profit net de 4.327.533 RON, cu 277 angajați. A câștigat 39 contracte din licitații publice (SEAP/SICAP), în valoare totală de 372.663.884 RON.
Date financiare
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2025 | 115.611.398 RON | 4.327.533 RON | 277 |
| 2024 | 209.639.707 RON | 34.833.330 RON | 297 |
| 2023 | 131.029.986 RON | 16.836.566 RON | 266 |
| 2022 | 104.745.433 RON | 3.189.299 RON | 272 |
| 2021 | 94.863.114 RON | 10.473.924 RON | 243 |
| 2020 | 100.907.377 RON | 20.725.197 RON | 224 |
| 2019 | 53.831.774 RON | 3.386.985 RON | 187 |
| 2018 | 40.049.086 RON | 2.267.583 RON | 103 |
| 2017 | 19.791.305 RON | 540.703 RON | 80 |
| 2016 | 18.092.324 RON | 317.542 RON | 60 |
| 2015 | 18.843.028 RON | 2.849.456 RON | 42 |
| 2014 | 9.996.748 RON | 809.767 RON | 32 |
| 2013 | 5.083.699 RON | 7.657 RON | 31 |
| 2012 | 7.044.294 RON | 202.742 RON | 39 |
| 2011 | 7.973.095 RON | 432.117 RON | 44 |
| 2010 | 7.547.926 RON | 189.301 RON | 33 |
| 2009 | 3.817.543 RON | 9.030 RON | 29 |
| 2008 | 3.819.735 RON | 12.578 RON | 29 |
Sursă: bilanțuri ANAF / Ministerul Finanțelor.
Contracte câștigate în licitații publice
39 contracte, total 372.663.884 RON, ultima atribuire: 2026-08-26.
- România – Lucrări de construcţii de conducte de alimentare cu gaz – Servicii de proiectare, asistenta tehnica din partea proiectantului si executie de lucrari pentru realizarea obiectivului: „INFIINTARE SISTEM DE DISTRIBUTIE GAZE NATURALE IN COMUNELE STANILESTI SI LUNCA BANULUI, JUDETUL VASLUI” — ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA GAZE NATURALE STANILESTI - LUNCA BANULUI (2026-08-26)
- Lucrari de reparatii si reabilitare alei — 17095927 - DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI — 81.157 RON (2026-08-17)
- Contract — 50465380 - ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA GAZE NATURALE STANILESTI - LUNCA BANULUI — 32.257.115 RON (2026-07-21)
- Lucrari de constructii, de fundatie si de imbracare a autostrazilor si a drumurilor (Rev.2) — 4245763 - JUDETUL HARGHITA — 56.469.186 RON (2025-11-26)
- Lucrari de constructii de drumuri de acces (Rev.2) — 4539912 - MUNICIPIUL BARLAD — 22.550.861 RON (2025-09-28)
- Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2) — 3337699 - COMUNA ZAPODENI — 4.170.356 RON (2025-09-22)
- Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2) — 3552050 - COMUNA GAGESTI — 10.424.007 RON (2025-09-12)
- Lucrari de constructii de piste de biciclete (Rev.2) — 3552107 - COMUNA ZORLENI — 2.219.989 RON (2025-08-08)
- Servicii de catering (Rev.2) — 3394104 - COMUNA VINDEREI — 496.320 RON (2025-07-29)
- Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2) — 16476770 - Comuna Muntenii de Sus (Primaria comunei Muntenii de Sus) — 6.559.700 RON (2025-05-20)
- Lucrari de izolare termica (Rev.2) — 16368328 - COMUNA DODESTI — 1.435.301 RON (2025-04-13)
- Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2) — 3394333 - Comuna Drinceni (Primaria comunei Drinceni) — 8.114.601 RON (2024-12-13)
- Servicii de deszapezire pe raza judetului Vaslui — RO 10946600 - SC LUCRARI DRUMURI SI PODURI SA VASLUI — 528.000 RON (2024-10-24)
- Executie lucrari in vederea realizarii obiectivului ÎNFIINȚAREA UNUI CENTRU DE COLECTARE PRIN APORT VOLUNTAR ÎN COMUNA FEREȘTI JUDEȚUL VASLUI — 16476761 - COMUNA FERESTI — 2.131.634 RON (2024-10-23)
- Servicii de deszapezire (Rev.2) — 10946600 - SC LUCRARI DRUMURI SI PODURI SA VASLUI — 528.000 RON (2024-10-22)
- Lucrari de constructii de rampe de deseuri (Rev.2) — 16476761 - COMUNA FERESTI — 2.131.633 RON (2024-08-30)
- Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2) — 3394325 - COMUNA IANA — 8.923.753 RON (2024-07-08)
- Lucrari de reinnoire a imbracamintei rutiere (Rev.2) — 4539912 - MUNICIPIUL BARLAD — 3.790.204 RON (2024-06-07)
- Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2) — 3552050 - COMUNA GAGESTI — 1.492.018 RON (2024-04-26)
- Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2) — 4359393 - COMUNA PUNGESTI (PRIMARIA PUNGESTI) — 5.999.809 RON (2024-04-15)
Domenii în care câștigă (CPV)
- Lucrari de constructii de conducte, de linii de comunicatii si electrice, de autostrazi, de sosele, de aerodromuri si de cai ferate; lucrari de nivelare (CPV 4523) — 22 contracte
- Lucrari de inginerie si de constructii (CPV 4522) — 6 contracte
- Servicii de deszapezire (CPV 9062) — 2 contracte
- Lucrari de constructii de cladiri (CPV 4521) — 2 contracte
- Lucrari de constructii (CPV 4500) — 2 contracte
- Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (CPV 4520) — 1 contracte
Deschide un domeniu pentru toată piața: cine mai câștigă, la ce autorități și la ce preț.
Concurenți în același domeniu
- MTA STRUCTURAL ENGINEERS — 94 contracte
- COLEN IMPEX — 54 contracte
- SIMION TEHNOCONSTRUCT — 34 contracte
- DA VINCI CONSTRUCT & PROIECT S.R.L. — 33 contracte
- BAICULESCU CONSTRUCT — 31 contracte
- CONSTRUCTII ERBASU — 29 contracte
Firme care câștigă la aceiași cumpărători publici ȘI în același domeniu CPV — concurenții direcți pe această piață. Nu implică o legătură între firme.