INFO SERVICE & COMPUTERS SRL
CUI 17914185
INFO SERVICE & COMPUTERS SRL este o firmă din România, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti, CUI 17914185, înființată în 2005. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 19.332.818 RON și un profit net de 2.698.986 RON, cu 26 angajați. A câștigat 29 contracte din licitații publice (SEAP/SICAP), în valoare totală de 85.044.286 RON.
Date financiare
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2025 | 19.332.818 RON | 2.698.986 RON | 26 |
| 2024 | 16.718.588 RON | 1.984.185 RON | 25 |
| 2023 | 24.932.802 RON | 8.136.714 RON | 19 |
| 2022 | 18.105.676 RON | 7.890.206 RON | 17 |
| 2021 | 4.684.972 RON | 2.127.774 RON | 16 |
| 2020 | 4.835.093 RON | 1.440.585 RON | 14 |
| 2019 | 2.817.690 RON | 0 RON | 11 |
| 2018 | 2.912.266 RON | 65.674 RON | 7 |
| 2017 | 982.599 RON | 28.180 RON | 6 |
| 2016 | 1.193.972 RON | 23.634 RON | 4 |
| 2015 | 1.826.101 RON | 50.559 RON | 2 |
| 2014 | 442.402 RON | 67.625 RON | 2 |
| 2013 | 448.700 RON | 0 RON | 1 |
| 2012 | 477.849 RON | 90.382 RON | — |
| 2011 | 238.499 RON | 0 RON | — |
| 2009 | 247.372 RON | 1.421 RON | 1 |
| 2008 | 671.371 RON | 5.142 RON | 3 |
Sursă: bilanțuri ANAF / Ministerul Finanțelor.
Contracte câștigate în licitații publice
29 contracte, total 85.044.286 RON, ultima atribuire: 2026-07-28.
- INSTALAREA CAPACITATILOR DE PRODUCERE ENERGIE ELECTRICA DIN SURSE REGENERABILE DE ENERGIE SOLARA - ORAS MIOVENI — 4318199 - ORASUL MIOVENI — 2.100.112 RON (2026-07-28)
- Lucrari de constructii (Rev.2) — 4816185 - ORASUL RACARI — 6.741.315 RON (2026-03-11)
- Lucrari de constructii (Rev.2) — 4671688 - COMUNA LIMANU — 5.081.021 RON (2026-02-26)
- Lucrari de constructii (Rev.2) — 4244512 - JUDEȚUL SUCEAVA — 4.064.841 RON (2026-01-26)
- Lucrari de izolare termica (Rev.2) — 4038806 - Municipiul Satu Mare — 6.241.420 RON (2025-12-22)
- Lucrari de acoperire cu panouri solare (Rev.2) — 4318199 - ORASUL MIOVENI — 2.100.112 RON (2025-11-25)
- Lucrări de dezafectare, conservare şi remontare sisteme de detecţie, semnalizare, alarmare incendii şi depăşire concentraţie maximă de oxigen, pentru secţiile Spitalului Universitar de Urgenta Elias — 4192537 - SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS — 723.894 RON (2025-08-29)
- Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2) — 4701126 - Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi — 8.515.668 RON (2025-08-22)
- Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2) — 4541270 - COMUNA SCOBINTI — 3.534.753 RON (2025-06-23)
- Lucrari de instalatii electrice (Rev.2) — 4718977 - COMUNA POLOVRAGI (CONSILIUL LOCAL POLOVRAGI GORJ) — 1.849.703 RON (2025-04-16)
- Lucrari de constructii de rampe de deseuri (Rev.2) — 4816185 - ORASUL RACARI — 2.324.972 RON (2025-04-16)
- Lucrari de instalare de sisteme de alarma impotriva incendiilor (Rev.2) — 4617719 - INSTITUTUL INIMII DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE"Niculae Stancioiu" Cluj-Napoca — 850.526 RON (2025-02-07)
- Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2) — 4420724 - COMUNA BRANESTI — 1.349.825 RON (2024-12-05)
- Achizitia executiei lucrarilor, inclusiv a serviciului de proiectare PT si DDE pentru obiectivul de investitii " SISTEME DE DETECTIE, SEMNALIZARE, ALARMARE INCENDII SI DEPASIRE CONCENTRATIE MAXIMA DE OXIGEN (proiectare si executie)" — 4192537 - SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS — 3.367.072 RON (2024-10-17)
- Lucrări de reparații capitale instalație electrică la sediul Direcției de Sănătate Publică Jud. Bacău — 4159026 - Directia de Sanatate Publica Judeteana Bacau — 2.115.000 RON (2024-10-17)
- „Înființarea de centre de colectare prin aport voluntar, Galați”_cod proiect C3I1A0122000044 — 3814810 - Municipiul Galati — 6.858.589 RON (2024-10-11)
- Lucrari de instalatii electrice (Rev.2) — 4159026 - Directia de Sanatate Publica Judeteana Bacau — 2.115.000 RON (2024-09-10)
- Lucrari de constructii de rampe de deseuri (Rev.2) — 26186870 - ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA DE GESTIONARE A DESEURILOR " ECODOLJ" — 2.199.900 RON (2024-07-02)
- Sisteme de alarma de incendiu (Rev.2) — 4267230 - Serviciul de Telecomunicatii Speciale — 914.842 RON (2024-07-01)
- Lucrari de instalatii electrice (Rev.2) — 4358096 - UNITATEA MILITARA 0520 — 1.899.927 RON (2024-06-27)
Domenii în care câștigă (CPV)
- Lucrari de instalatii electrice (CPV 4531) — 11 contracte
- Lucrari de inginerie si de constructii (CPV 4522) — 5 contracte
- Lucrari de constructii (CPV 4500) — 3 contracte
- Alte lucrari de finisare a constructiilor (CPV 4545) — 2 contracte
- Lucrari de acoperire si alte lucrari speciale de constructii (CPV 4526) — 2 contracte
- Aparate de semnalizare acustica sau optica (CPV 3162) — 1 contracte
Deschide un domeniu pentru toată piața: cine mai câștigă, la ce autorități și la ce preț.
Concurenți în același domeniu
- Moviland Met — 16 contracte
- SC ROVIS LIDER SRL — 11 contracte
- CONART STRUCTURI — 9 contracte
- GENDAV SRL — 9 contracte
- BOB TOP GROUP SRL — 7 contracte
- STINMEX CONS — 7 contracte
Firme care câștigă la aceiași cumpărători publici ȘI în același domeniu CPV — concurenții direcți pe această piață. Nu implică o legătură între firme.