DRUM INSERV SRL
CUI 23230297
DRUM INSERV SRL este o firmă din România, Municipiul Zalău, Sălaj, CUI 23230297, înființată în 2008. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 44.625.877 RON și un profit net de 1.153.969 RON, cu 100 angajați. A câștigat 18 contracte din licitații publice (SEAP/SICAP), în valoare totală de 411.260.208 RON.
Date financiare
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2025 | 44.625.877 RON | 1.153.969 RON | 100 |
| 2024 | 31.899.757 RON | 1.594.624 RON | 109 |
| 2023 | 55.542.469 RON | 8.924.041 RON | 118 |
| 2022 | 34.499.578 RON | 1.600.760 RON | 120 |
| 2021 | 22.298.845 RON | 42.889 RON | 97 |
| 2020 | 18.524.698 RON | 35.184 RON | 52 |
| 2019 | 11.864.393 RON | 27.511 RON | 50 |
| 2018 | 13.561.865 RON | 85.984 RON | 41 |
| 2017 | 15.288.703 RON | 221.920 RON | 32 |
| 2016 | 25.717.650 RON | 4.810.439 RON | 29 |
| 2015 | 49.902.377 RON | 3.270.221 RON | 29 |
| 2014 | 16.306.852 RON | 2.172.195 RON | 27 |
| 2013 | 9.844.325 RON | 1.826.780 RON | 9 |
| 2012 | 4.470.972 RON | 256.913 RON | 51 |
| 2011 | 518.695 RON | 4.051 RON | 2 |
| 2010 | 1.171.616 RON | 11.576 RON | — |
Sursă: bilanțuri ANAF / Ministerul Finanțelor.
Contracte câștigate în licitații publice
18 contracte, total 411.260.208 RON, ultima atribuire: 2026-06-30.
- România – Lucrări de construcţii de piste de biciclete – „Realizarea unei legături între nucleele urbane Govândari și Centrul Civic din Municipiul Reșița Componenta 2 – PROMENADA ȘI PASARELE”, cod smis 318542 — MUNICIPIUL RESITA (2026-06-30)
- Contract sw lucrări aferente obiectivului de investiţii „Modernizare coridor de mobilitate urbana str. Valea Miţii – str. Mihai Eminescu din municipiul Zalãu” Lot 2: Modernizare strada Maxim Gorki — PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU — 4.151.958 RON (2025-12-16)
- Lucrari de drumuri (Rev.2) — 4291786 - PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU — 4.151.958 RON (2025-12-15)
- „Realizarea unei legături între nucleele urbane Govândari și Centrul Civic din Municipiul Reșița Componenta 2 – PROMENADA ȘI PASARELE”, cod smis 318542 — 3228764 - MUNICIPIUL RESITA — 57.267.780 RON (2025-03-24)
- „Realizarea unei legături între nucleele urbane Govândari și Centrul Civic din Municipiul Reșița Componenta 2 – PROMENADA ȘI PASARELE”, cod smis 318542 — 3228764 - MUNICIPIUL RESITA — 57.000.212 RON (2025-03-24)
- Lucrari de constructii de piste de biciclete (Rev.2) — 3228764 - MUNICIPIUL RESITA — 58.421.708 RON (2025-03-23)
- Lucrari de drumuri (Rev.2) — 4291786 - PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU — 13.401.869 RON (2025-03-12)
- Contract de lucrari (proiectare, execuție şi asistenţă tehnică din partea proiectantului pe parcursul executării lucrărilor) obiectivul de investitii “Modernizare Bulevard Mihai Viteazul din Municipiul Zalău,,- Etapa II-Sectiunea 2b — PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU — 13.401.869 RON (2025-03-12)
- Lucrari de drumuri (Rev.2) — 4291786 - PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU — 953.368 RON (2025-02-10)
- Lucrari de drumuri (Rev.2) — 4291786 - PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU — 2.532.447 RON (2024-09-27)
- Proiectare, execuție şi asistenţă tehnică din partea proiectantului pe parcursul executării lucrărilor, pentru obiectivul de investitii “Modernizare Bulevard Mihai Viteazul din Municipiul Zalău,,- Etapa I (Sectiunea 1)Contract — PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU — 2.532.447 RON (2024-09-27)
- ,,Centru de colectare deşeuri cu aport voluntar în municipiul Zalãu” (inclusiv desfiinţare construcţii existente identificate in CF nr. 55205 pe Str. Spicului) — PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU — 2.932.897 RON (2024-06-28)
- Lucrari de constructii (Rev.2) — 4291786 - PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU — 2.932.897 RON (2024-06-27)
- Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2) — 4495115 - COMUNA CRASNA — 11.703.406 RON (2024-05-30)
- Contract — 3627315 - JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) — 53.061.286 RON (2023-09-11)
- Contract — JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) — 52.417.848 RON (2023-09-11)
- Lucrari de drumuri (Rev.2) — 4494764 - JUDETUL SALAJ — 51.711.244 RON (2019-01-10)
- Asocierea SC DRUM INSERV SRL – SC TEHNODOMUS SA – SC CADSIL SRL — 4494764 - JUDETUL SALAJ — 22.685.012 RON (2018-02-27)
Domenii în care câștigă (CPV)
- Lucrari de constructii de conducte, de linii de comunicatii si electrice, de autostrazi, de sosele, de aerodromuri si de cai ferate; lucrari de nivelare (CPV 4523) — 17 contracte
- Lucrari de constructii (CPV 4500) — 2 contracte
- Lucrari de demolare de cladiri si de terasament (CPV 4511) — 1 contracte
- Lucrari de inginerie si de constructii (CPV 4522) — 1 contracte
- Lucrari de constructii de lucrari hidraulice (CPV 4524) — 1 contracte
- Lucrari de instalatii electrice (CPV 4531) — 1 contracte
Deschide un domeniu pentru toată piața: cine mai câștigă, la ce autorități și la ce preț.
Concurenți în același domeniu
- AVRIL — 13 contracte
- DRUM CONSTRUCT — 7 contracte
- ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ — 4 contracte
- SC EUROCONSTRUCT SRL — 3 contracte
- PAULO-GEPA CONSTRUCT S.R.L. — 3 contracte
- GP SAGEATA PROD — 2 contracte
Firme care câștigă la aceiași cumpărători publici ȘI în același domeniu CPV — concurenții direcți pe această piață. Nu implică o legătură între firme.
Firme la aceeași adresă
- ECO BETON SRL
- INSERCO AMBIENT SRL
- INSERCO DOWNSTREAM SRL
- INSERCO LOGISTIC SRL
- INSERCO SRL
- PETROL CONSULT SRL
- WEST OIL SRL
Semnal — sediu/adresă comună (poate fi doar birou sau domiciliere comună). Nu implică o legătură între firme.