PERFECT DOMIŢIANA SRL
CUI 25278330 · J2009000237300
PERFECT DOMIŢIANA SRL (SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ) este o firmă din România, Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare, CUI 25278330, J2009000237300, înființată în 2009. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 32.197.479 RON și un profit net de 1.382.959 RON, cu 37 angajați. A câștigat 33 contracte din licitații publice (SEAP/SICAP), în valoare totală de 100.645.553 RON.
Date financiare
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2025 | 32.197.479 RON | 1.382.959 RON | 37 |
| 2024 | 25.838.636 RON | 851.375 RON | 33 |
| 2023 | 19.436.676 RON | 611.628 RON | 32 |
| 2022 | 16.120.731 RON | 427.759 RON | 30 |
| 2021 | 7.524.621 RON | 401.147 RON | 19 |
| 2020 | 5.490.586 RON | 94.066 RON | 16 |
| 2019 | 5.088.350 RON | 53.993 RON | 16 |
| 2018 | 4.136.862 RON | 407.409 RON | 14 |
| 2017 | 2.563.702 RON | 385.945 RON | 9 |
| 2016 | 1.467.473 RON | 156.353 RON | 6 |
| 2015 | 554.151 RON | 7.089 RON | 4 |
| 2014 | 106.815 RON | 44.290 RON | 3 |
| 2013 | 0 RON | 0 RON | — |
| 2012 | 38.000 RON | 12.197 RON | 1 |
| 2011 | 0 RON | 0 RON | 2 |
Sursă: bilanțuri ANAF / Ministerul Finanțelor.
Contracte câștigate în licitații publice
33 contracte, total 100.645.553 RON, ultima atribuire: 2026-08-19.
- Creșterea eficienței energetice în clădiri rezidențiale în municipiul Carei-Lot 1 — 4481160 - Municipiul Carei — 2.551.791 RON (2026-08-19)
- România – Lucrări de construcţii de clădiri – Creșterea eficienței energetice în clădiri rezidențiale în municipiul Carei-Lot 1 — Municipiul Carei — 2.551.791 RON (2026-08-19)
- Pachet 24: Lucrari de executie pentru obiectivul de investitii Lot 1 – „Cresterea calitatii serviciilor medicale, prin constructia si dotarea unui nou dispensar in localitatea Oncesti, comuna Oncesti, judetul Maramures”- 11598 Lot 2 – „Construire dispensar uman in sat Slobozia, comuna Boghicea, judetul Neamt"- 1361 — 14273221 - COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA — 2.874.212 RON (2026-07-02)
- Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2) — 3695115 - Comuna Copalnic Manastur (Consiliul Local) — 3.228.000 RON (2026-03-11)
- Lucrari de renovare (Rev.2) — 3695115 - Comuna Copalnic Manastur (Consiliul Local) — 1.120.534 RON (2025-04-06)
- Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2) — 14273221 - COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA — 2.998.999 RON (2024-12-30)
- Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2) — 14273221 - COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA — 1.590.000 RON (2024-12-30)
- Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2) — 14273221 - COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA — 1.689.000 RON (2024-12-30)
- Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2) — 14273221 - COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA — 3.770.000 RON (2024-12-30)
- Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2) — 14273221 - COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA — 5.022.600 RON (2024-12-30)
- Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2) — 14273221 - COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA — 2.832.213 RON (2024-11-29)
- Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2) — 3627722 - COMUNA GROSI (PRIMARIA GROSI) — 1.349.000 RON (2024-11-27)
- Executie lucrari pentru proiectul: „CRESTEREA EFICIENTEI ENERGETICE A SEDIULUI PRIMARIEI COMUNEI AGRIS, JUDETUL SATU MARE ” — 16363452 - COMUNA AGRIS (PRIMARIA COMUNEI AGRIS) — 4.148.000 RON (2024-11-11)
- Constructie de cladiri pentru servicii sociale (Rev.2) — 3695115 - Comuna Copalnic Manastur (Consiliul Local) — 999.000 RON (2024-07-29)
- Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2) — 16363452 - COMUNA AGRIS (PRIMARIA COMUNEI AGRIS) — 4.148.000 RON (2024-06-11)
- Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2) — 14273221 - COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA — 3.899.000 RON (2024-03-29)
- Lucrari de constructii de unitati spitalicesti (Rev.2) — 14273221 - COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA — 1.390.798 RON (2024-03-28)
- LOT 2 – Proiectare – faza adaptare la amplasament, execuție lucrări si asistență tehnică din partea proiectantului pe perioada executiei lucrarilor pentru obiectivul de investiții: „Proiect tip construire creșă mica in comuna Tarna Mare, judetul Satu Mare-V2 combustibil solid” — 14273221 - COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA — 10.251.113 RON (2023-10-25)
- Proiectare – faza adaptare la amplasament, executie lucrari si asistență tehnică din partea proiectantului pe perioada execuției lucrărilor pentru obiectivul de Investitii inclus in Subprogramul “Unitati si institutii de invatamant de stat” - “Proiect Tip – Construire si dotare creșă mica, municipiul Salonta, judetul Bihor” — 14273221 - COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA — 9.345.849 RON (2022-11-29)
- Contract de executie lucrari — 11795581 - Agentia Nationala pentru Locuinte — 1.967.992 RON (2022-08-29)
Domenii în care câștigă (CPV)
- Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (CPV 4520) — 18 contracte
- Lucrari de constructii de cladiri (CPV 4521) — 11 contracte
- Alte lucrari de finisare a constructiilor (CPV 4545) — 5 contracte
- Lucrari de acoperire si alte lucrari speciale de constructii (CPV 4526) — 1 contracte
- Lucrari de instalatii pentru cladiri (CPV 4530) — 1 contracte
- Lucrari de izolare (CPV 4532) — 1 contracte
Deschide un domeniu pentru toată piața: cine mai câștigă, la ce autorități și la ce preț.
Concurenți în același domeniu
- MTA STRUCTURAL ENGINEERS — 96 contracte
- COLEN IMPEX — 71 contracte
- SIMION TEHNOCONSTRUCT — 36 contracte
- BAICULESCU CONSTRUCT — 35 contracte
- DA VINCI CONSTRUCT & PROIECT S.R.L. — 33 contracte
- CONSTRUCTII ERBASU S.A. — 28 contracte
Firme care câștigă la aceiași cumpărători publici ȘI în același domeniu CPV — concurenții direcți pe această piață. Nu implică o legătură între firme.