ARCON PRO-DESIGN S.R.L.
CUI 37275523 · J2017000409243
ARCON PRO-DESIGN S.R.L. (SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ) este o firmă din România, Loc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de Sus, Maramureş, CUI 37275523, J2017000409243, înființată în 2017. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2.863.584 RON și un profit net de 401.127 RON, cu 6 angajați. A câștigat 18 contracte din licitații publice (SEAP/SICAP), în valoare totală de 44.706.749 RON.
Date financiare
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2.863.584 RON | 401.127 RON | 6 |
| 2024 | 4.984.419 RON | 1.238.876 RON | 8 |
| 2023 | 6.221.777 RON | 436.498 RON | 6 |
| 2022 | 4.468.387 RON | 1.219.962 RON | 5 |
| 2021 | 1.726.108 RON | 351.230 RON | 3 |
| 2020 | 1.410.185 RON | 341.011 RON | 3 |
| 2019 | 339.706 RON | 94.587 RON | 2 |
| 2018 | 547.609 RON | 159.543 RON | 1 |
| 2017 | 210.600 RON | 148.174 RON | 1 |
Sursă: bilanțuri ANAF / Ministerul Finanțelor.
Contracte câștigate în licitații publice
18 contracte, total 44.706.749 RON, ultima atribuire: 2025-02-18.
- Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2) — 3627382 - Orasul Salistea de Sus — 6.498.380 RON (2025-02-18)
- Computere portabile (Rev.2) — 3627684 - COMUNA PETROVA — 566.205 RON (2025-01-31)
- Instalare de echipament de telecomunicatii (Rev.2) — 3627889 - COMUNA VISEU DE JOS — 1.333.845 RON (2024-12-23)
- Lucrări de execuție pentru proiectul “Centru de zi pentru copii aflați in situație de risc de separare de părinți in comuna Rona de Jos, județul Maramureș ” — 3695085 - Comuna Rona de Jos (Primaria Comunei Rona de Jos) — 1.517.540 RON (2024-11-11)
- Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2) — 3695085 - Comuna Rona de Jos (Primaria Comunei Rona de Jos) — 1.517.540 RON (2024-11-11)
- ,,CRESTEREA EFICIENTEI ENERGETICE SI GESTIONAREA INTELIGENTA A ENERGIEI IN CLADIRILE LICEULUI TEHNOLOGIC MARMAȚIA, SIGHETU MARMAȚIEI” — 3695174 - MUNICIPIUL SIGHETU MARMATIEI — 4.981.374 RON (2024-09-16)
- Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2) — 3627587 - SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI — 789.542 RON (2024-06-06)
- Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2) — 3694675 - COMUNA POIENILE DE SUB MUNTE (PRIMARIA) — 1.784.685 RON (2024-06-03)
- Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2) — 3627323 - INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI MARAMURES — 2.395.035 RON (2023-07-27)
- Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2) — 14273221 - COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA — 1.350.000 RON (2022-06-24)
- Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2) — 14273221 - COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA — 1.876.738 RON (2021-12-29)
- Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2) — 3627641 - ORASUL VISEU DE SUS — 1.166.137 RON
- Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2) — 3627641 - ORASUL VISEU DE SUS — 2.771.271 RON
- Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2) — 3627641 - ORASUL VISEU DE SUS — 3.270.209 RON
- Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2) — 3627641 - ORASUL VISEU DE SUS — 6.324.870 RON
- Lucrari de izolare termica (Rev.2) — 3627641 - ORASUL VISEU DE SUS — 3.234.367 RON
- Piese de mobilier (Rev.2) — 3627382 - Orasul Salistea de Sus — 120.890 RON
- Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2) — 3627552 - Comuna Ruscova — 3.208.121 RON
Domenii în care câștigă (CPV)
- Alte lucrari de finisare a constructiilor (CPV 4545) — 9 contracte
- Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (CPV 4520) — 4 contracte
- Lucrari de constructii de cladiri (CPV 4521) — 1 contracte
- Masini de procesare a datelor (hardware) (CPV 3021) — 1 contracte
- Lucrari de instalatii electrice (CPV 4531) — 1 contracte
- Lucrari de izolare (CPV 4532) — 1 contracte
Deschide un domeniu pentru toată piața: cine mai câștigă, la ce autorități și la ce preț.
Concurenți în același domeniu
- MTA STRUCTURAL ENGINEERS — 94 contracte
- COLEN IMPEX — 54 contracte
- SIMION TEHNOCONSTRUCT — 34 contracte
- DA VINCI CONSTRUCT & PROIECT S.R.L. — 33 contracte
- BAICULESCU CONSTRUCT — 31 contracte
- CONSTRUCTII ERBASU — 30 contracte
Firme care câștigă la aceiași cumpărători publici ȘI în același domeniu CPV — concurenții direcți pe această piață. Nu implică o legătură între firme.