Servicii asigurare RCA, conform CIV atasate: 1. Dacia Duster valabilitate 1 an incepand cu data de 28.06.2026; 2. Dacia Logan valabilitate 1 an incepand cu data de 28.06.2026

Licitație publică organizată de Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, din datele SEAP/SICAP.

valoare estimată 4.000 RON, tip contract: Servicii, termen de depunere: 15.06.2026, anunț nr. ADV1534272.

Domenii de achiziție (CPV)