Achiziția în sistem centralizat de servicii privind paza obiectivelor, bunurilor, valorilor și protecția persoanelor în locuri publice pe raza administrativ teritorială a Sectorului 6 cu 8 loturi

Licitație publică organizată de SECTORUL 6 AL MUNICIPIULUI BUCURESTI, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, din datele SEAP/SICAP.

valoare estimată 96.705.444 RON, tip contract: Servicii, termen de depunere: 14.09.2026, clarificări până la 26.08.2026, anunț nr. CN1095354.

Domenii de achiziție (CPV)

Loturi

  • Lot 1: LOTUL nr.1 - SECTORUL 6 AL MUNICIPIULUI BUCUREȘTI (DIRECȚIA LOCALĂ DE EVIDENȚĂ A PERSOANELOR SECTOR 6).. Cod CPV 79713000-5 (Servicii de paza (Rev.2)). Valoare estimată 2.140.776 RON.
  • Lot 2: LOTUL nr.2 - DIRECȚIA GENERALĂ DE ASISTENȚĂ SOCIALĂ ȘI PROTECȚIA COPILULUI SECTOR 6. Cod CPV 79713000-5 (Servicii de paza (Rev.2)). Valoare estimată 14.497.824 RON.
  • Lot 3: LOTUL nr.3 - DIRECȚIA GENERALĂ DE IMPOZITE ȘI TAXE LOCALE SECTOR 6. Cod CPV 79713000-5 (Servicii de paza (Rev.2)). Valoare estimată 856.284 RON.
  • Lot 4: LOTUL nr.4 - DIRECȚIA GENERALĂ PENTRU ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI IMOBILIAR SECTOR 6. Cod CPV 79713000-5 (Servicii de paza (Rev.2)). Valoare estimată 263.472 RON.
  • Lot 5: LOTUL nr.5 - ADMINISTRAȚIA DOMENIULUI PUBLIC ȘI DEZVOLTARE URBANĂ SECTOR 6. Cod CPV 79713000-5 (Servicii de paza (Rev.2)). Valoare estimată 69.426.720 RON.
  • Lot 6: LOTUL nr.6 - CENTRUL DE SĂNĂTATE MULTIFUNCȚIONAL ”SFÂNTUL NECTARIE” SECTOR 6. Cod CPV 79713000-5 (Servicii de paza (Rev.2)). Valoare estimată 2.314.224 RON.
  • Lot 7: LOTUL nr.7 - COMPLEXUL DE SERVICII SOCIALE BANCA LOCALA DE ALIMENTE SECTOR 6. Cod CPV 79713000-5 (Servicii de paza (Rev.2)). Valoare estimată 4.891.920 RON.
  • Lot 8: LOTUL nr.8 - ADMINISTRAȚIA SERVICIULUI PUBLIC DE SALUBRIZARE SECTOR 6. Cod CPV 79713000-5 (Servicii de paza (Rev.2)). Valoare estimată 2.314.224 RON.