Achizitie:Lot 1 - Consumabile laborator, Lot 3 - Consumabile laborat, -in cadrul proiectului: "Integrated research and sustainable solutions to protect and restore Lower Danube Basin and coastal Black Sea ecosystems/ Cercetare integrată și soluții sustenabile pentru protecția și restaurarea ecosistemelor din bazinul inferior al Dunării - zona costieră a Mării Negre", Cod proiect: 18/16.11.2022,
Licitație publică organizată de UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI", CLUJ, din datele SEAP/SICAP.
valoare estimată 23.615 RON, tip contract: Furnizare, termen de depunere: 02.06.2026, anunț nr. SCN1175397.
Domenii de achiziție (CPV)
Loturi
- Lot 1: Consumabile laborator. Cod CPV 33141000-0 (Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)). Valoare estimată 10.759 RON.
- Lot 2: Consumabile laborator. Cod CPV 33141000-0 (Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)). Valoare estimată 2.900 RON.
- Lot 3: Consumabile laborator. Cod CPV 33141000-0 (Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)). Valoare estimată 9.956 RON.
Cine a câștigat
- Pro Analysis Systems — 9.956 RON