I.P.J. Ialomița, în calitate de AC, intenționează să achiziționeze muniție conf. CS nr. 32906/04.06.2026, ST nr. 2536432/2/12.11.2020, ST nr. 2536532/1/12.11.2020, ST nr. 2027981/23.05.2016, ST nr. 2027980/23.05.2016, ST nr. 685059/27.10.2017 atașate prezentului anunț
Licitație publică organizată de INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN IALOMITA, IALOMIŢA, din datele SEAP/SICAP.
valoare estimată 125.440 RON, tip contract: Furnizare, termen de depunere: 22.06.2026, anunț nr. ADV1534254.
Domenii de achiziție (CPV)