Elementi de senila utilaje miniere
Licitație publică organizată de Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA, GORJ, din datele SEAP/SICAP.
valoare estimată 615.170 RON, tip contract: Furnizare, termen de depunere: 27.08.2026, anunț nr. CN1094726.
Domenii de achiziție (CPV)
Loturi
- Lot 1: Elemenți de șenilă ARS, excav. tip ERC 1400-30/7. Cod CPV 43640000-1 (Piese pentru excavatoare (Rev.2)). Valoare estimată 213.800 RON.
- Lot 2: Elemenți de șenilă BRS, excav. tip ERC 1400-30/7. Cod CPV 43640000-1 (Piese pentru excavatoare (Rev.2)). Valoare estimată 139.200 RON.
- Lot 3: Elemenți de șenilă ARS, excav. tip SRs 2000-30/7. Cod CPV 43640000-1 (Piese pentru excavatoare (Rev.2)). Valoare estimată 262.170 RON.