Servicii de reparare si de intretinere a transformatoarelor: LOT 1: Revitalizare TRANSFORMATOR 25 MVA – 110/10,5 kV CHE Sasciori – 2 buc.; LOT 2: Revitalizare TRANSFORMATOR 16 MVA – 110/20/6,3 kV Statia Pompare Gilceag – 2 buc.

Licitație publică organizată de SPEEH HIDROELECTRICA SA, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, din datele SEAP/SICAP.

valoare estimată 4.920.000 RON, tip contract: Servicii, termen de depunere: 16.09.2026, anunț nr. CN1095467.

Domenii de achiziție (CPV)

Loturi

  • Lot 1: Revitalizare TRANSFORMATOR 25 MVA – 110/10,5 kV CHE Sasciori – 2 buc.. Cod CPV 50532200-5 (Servicii de reparare si de intretinere a transformatoarelor (Rev.2)). Valoare estimată 2.460.000 RON.
  • Lot 2: Revitalizare TRANSFORMATOR 16 MVA – 110/20/6,3 kV Statia Pompare Gilceag – 2 buc.. Cod CPV 50532200-5 (Servicii de reparare si de intretinere a transformatoarelor (Rev.2)). Valoare estimată 2.460.000 RON.