„Servicii de deszăpezire” pentru Direcția Județeană de Transport, Administrarea Drumurilor Județene și Control Trafic Giurgiu – perioada 2026–2028
Licitație publică organizată de Directia Judeteana de Transport, Administrarea Drumurilor Judetene si Control Trafic Giurgiu, GIURGIU, din datele SEAP/SICAP.
valoare estimată 6.938.513 RON, tip contract: Servicii, termen de depunere: 07.09.2026, anunț nr. CN1095215.
Domenii de achiziție (CPV)
Loturi
- Lot 1: Prevenire si combatere a inzapezirii pe drumurile judetene – intretinerea curenta pe timp de iarna a drumurilor judetene din judetul Giurgiu in perioada 15.11.2026 - 15.03.2027 si 15.11.2027 - 15.03.2028, pentru lotul 1 in lungime totala de 94,151 km.. Cod CPV 90620000-9 (Servicii de deszapezire (Rev.2)).
- Lot 2: Prevenire si combatere a inzapezirii pe drumurile judetene – intretinerea curenta pe timp de iarna a drumurilor judetene din judetul Giurgiu in perioada 15.11.2026 - 15.03.2027 si 15.11.2027 - 15.03.2028, pentru lotul 2 in lungime totala de 40,690 km.. Cod CPV 90620000-9 (Servicii de deszapezire (Rev.2)).
- Lot 3: Prevenire si combatere a inzapezirii pe drumurile judetene – intretinerea curenta pe timp de iarna a drumurilor judetene din judetul Giurgiu in perioada 15.11.2026 - 15.03.2027 si 15.11.2027 - 15.03.2028, pentru lotul 3 in lungime totala de 53,317 km.. Cod CPV 90620000-9 (Servicii de deszapezire (Rev.2)).
- Lot 4: Prevenire si combatere a inzapezirii pe drumurile judetene – intretinerea curenta pe timp de iarna a drumurilor judetene din judetul Giurgiu in perioada 15.11.2026 - 15.03.2027 si 15.11.2027 - 15.03.2028, pentru lotul 4 in lungime totala de 88,205 km.. Cod CPV 90620000-9 (Servicii de deszapezire (Rev.2)).
- Lot 5: Prevenire si combatere a inzapezirii pe drumurile judetene – intretinerea curenta pe timp de iarna a drumurilor judetene din judetul Giurgiu in perioada 15.11.2026 - 15.03.2027 si 15.11.2027 - 15.03.2028, pentru lotul 5 in lungime totala de 47,131 km.. Cod CPV 90620000-9 (Servicii de deszapezire (Rev.2)).