Servicii de verificare și întocmire documentații tehnice: I.Măsurători topogeodezice de urmărirea evoluției eroziunii albiei râului Jiu aval de barajul Jiu-Vest pe perioada 01.03.2020 - 31.01.2023; II. Măsurători topogeodezice la construcțiile speciale și hidrotehnice la S. Electrocentrale Paroșeni pe perioada 01.03.2020-31.03.2023; III.Raport UCC SE Paroseni pe perioada 01.03.2020-31.01.2023 .
Licitație publică organizată de SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A., din datele SEAP/SICAP.
valoare estimată 39.832 RON, tip contract: Servicii, anunț nr. CN1053815.
Cine a câștigat
- Graphein Topo — 39.000 RON