Servicii exploatare forestiera 8 2026 DEJ -Directia Silvica Cluj
Licitație publică organizată de REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, din datele SEAP/SICAP.
valoare estimată 206.753 RON, tip contract: Servicii, termen de depunere: 24.08.2026, anunț nr. CN1094642.
Domenii de achiziție (CPV)
Loturi
- Lot 1: Partida 212 212/RUGASESTI/SR/VAIDA S. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 8.287 RON.
- Lot 2: Partida 243/BELIOARA/SR/FULEKI A.. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 23.400 RON.
- Lot 3: Partida 248/BELIOARA/SR/FULEKI A.. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 10.200 RON.
- Lot 4: Partida 261/ANTAS/SR/BERENDE A.. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 8.228 RON.
- Lot 5: Partida 261/ANTAS/SR/BERENDE A.. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 25.799 RON.
- Lot 6: Partida 285/MUNCEL/SR/TOMA N.. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 3.488 RON.
- Lot 7: Partida 286/MUNCEL/SR/TOMA N.. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 5.065 RON.
- Lot 8: Partida 287/MUNCEL/SR/TOMA N.. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 4.451 RON.
- Lot 9: Partida 301/VL. PORCULUI/SR/MEZEI F.. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 6.695 RON.
- Lot 10: Partida 307/RUGASESTI/IG/VAIDA S.. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 3.217 RON.
- Lot 11: Partida 308/CASEIU/IG/REPEDE M.. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 3.689 RON.
- Lot 12: Partida 309/VL. LUNCII/IG/PURA A.. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 7.309 RON.
- Lot 13: Partida 310/VL. GARBAULUI/IG/PURA A.. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 2.549 RON.
- Lot 14: Partida 311/CATCAU/IG/TOMA N.. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 8.813 RON.
- Lot 15: Partida 312/CATCAU/IG/TOMA N. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 4.179 RON.
- Lot 16: Partida 313/MAIA/IG/SABAU C.. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 3.006 RON.
- Lot 17: Partida 314/RAZBUNENI/IG/SABAU C.. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 7.607 RON.
- Lot 18: Partida 316/MANASTIREA/IG/PETRINA R.. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 12.104 RON.
- Lot 19: Partida 317/VL.PESTESULUI/IG/SABAU C.. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 4.294 RON.
- Lot 20: Partida 318/SOMCUT/IG/SABAU C.. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 6.012 RON.
- Lot 21: Partida 319/SALATRUC/IG/PRUNDUS C.. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 4.494 RON.
- Lot 22: Partida 320/SALATRUC/IG/PRUNDUS C.. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 2.967 RON.
- Lot 23: Partida 321/SALISCA/IG/GRAUR C.. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 2.036 RON.
- Lot 24: Partida 322/SALISCA /IG/GRAUR C.. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 2.051 RON.
- Lot 25: Partida 323/TOP/IG/PETRINA R.. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 4.031 RON.
- Lot 26: Partida 324/VL. PORCULUI/IG/MEZEI F.. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 6.544 RON.
- Lot 27: Partida 325/SANMARGHITA/IG/FULEKI A.. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 3.992 RON.
- Lot 28: Partida 326/BELIOARA/IG/FULEKI A.. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 2.447 RON.
- Lot 29: Partida 327/BOBALNA/IG/BERENDE A.. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 9.886 RON.
- Lot 30: Partida 329/VL. CHIEJDULUI/IG/SZABO I.. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 8.813 RON.
- Lot 31: Partida 330/SOMCUT/IG/GAVREA F.. Cod CPV 77211100-3 (Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)). Valoare estimată 1.102 RON.