Fructe proaspete
Licitație publică organizată de MINISTERUL APARARII - U.M. 02192, CONSTANŢA, din datele SEAP/SICAP.
valoare estimată 826.095 RON, tip contract: Furnizare, termen de depunere: 11.08.2026, anunț nr. CN1093378.
Domenii de achiziție (CPV)
Loturi
- Lot 1: Citrice (pt. perioada 01.01-30.04.2027). Cod CPV 03222200-5 (Citrice (Rev.2)). Valoare estimată 84.642 RON.
- Lot 2: Citrice (pt. perioada 01.05-31.08. 2027). Cod CPV 03222200-5 (Citrice (Rev.2)). Valoare estimată 91.893 RON.
- Lot 3: Citrice (pt. perioada 01.09-31.12.2027). Cod CPV 03222200-5 (Citrice (Rev.2)). Valoare estimată 98.259 RON.
- Lot 4: Mere (pentru perioada 01.01-30.04.2027). Cod CPV 03222320-2 (Mere, pere si gutui (Rev.2)). Valoare estimată 34.949 RON.
- Lot 5: Mere (pentru perioada 01.05-31.08.2027). Cod CPV 03222320-2 (Mere, pere si gutui (Rev.2)). Valoare estimată 23.502 RON.
- Lot 6: Mere (pentru perioada 01.09-31.12.2027). Cod CPV 03222320-2 (Mere, pere si gutui (Rev.2)). Valoare estimată 23.438 RON.
- Lot 7: Pere (pt. perioada 01.01-30.04.2027). Cod CPV 03222320-2 (Mere, pere si gutui (Rev.2)). Valoare estimată 71.064 RON.
- Lot 8: Pere (pt. perioada 01.05-31.08.2027). Cod CPV 03222320-2 (Mere, pere si gutui (Rev.2)). Valoare estimată 38.888 RON.
- Lot 9: Pere (pt. perioada 01.09-31.12.2027). Cod CPV 03222320-2 (Mere, pere si gutui (Rev.2)). Valoare estimată 39.112 RON.
- Lot 10: Caise (pentru perioada 01.07-31.08.2027). Cod CPV 03222331-2 (Caise (Rev.2)). Valoare estimată 11.399 RON.
- Lot 11: Prune (pentru perioada 01.09-30.11.2027). Cod CPV 03222334-3 (Prune (Rev.2)). Valoare estimată 16.870 RON.
- Lot 12: Struguri (pentru perioada 01.09-31.12.2027). Cod CPV 03222341-5 (Struguri de masa (Rev.2)). Valoare estimată 34.747 RON.
- Lot 13: Căpșuni (pentru perioada 01.05-31.07.2027). Cod CPV 03222313-0 (Capsuni (Rev.2)). Valoare estimată 45.055 RON.
- Lot 14: Piersici (pentru perioada 01.05-31.07.2027). Cod CPV 03222332-9 (Piersici (Rev.2)). Valoare estimată 30.312 RON.
- Lot 15: Gutui (pentru perioada 01.10-31.12.2027). Cod CPV 03222320-2 (Mere, pere si gutui (Rev.2)). Valoare estimată 23.996 RON.
- Lot 16: Banane (pt. perioada 01.01-30.04.2027). Cod CPV 03222111-4 (Banane (Rev.2)). Valoare estimată 65.024 RON.
- Lot 17: Banane (pt. perioada 01.05-31.08.2027). Cod CPV 03222111-4 (Banane (Rev.2)). Valoare estimată 49.566 RON.
- Lot 18: Banane (pt. perioada 01.09-31.12.2027). Cod CPV 03222111-4 (Banane (Rev.2)). Valoare estimată 43.377 RON.