Acord-cadru de furnizare articole de echipament militar necesare echiparii elevilor in perioada 01.01.2027-31.12.2028

Licitație publică organizată de U.M. 0854 Falticeni, SUCEAVA, din datele SEAP/SICAP.

valoare estimată 3.776.500 RON, tip contract: Furnizare, termen de depunere: 25.09.2026, anunț nr. CN1095712.

Domenii de achiziție (CPV)

Loturi

  • Lot 1: Basc cu emblemă. Cod CPV 35811300-5 (Uniforme militare (Rev.2)). Valoare estimată 66.000 RON.
  • Lot 2: Căciulă cu emblemă - bărbați. Cod CPV 35811300-5 (Uniforme militare (Rev.2)). Valoare estimată 216.000 RON.
  • Lot 3: Căciulă cu emblemă - femei. Cod CPV 35811300-5 (Uniforme militare (Rev.2)). Valoare estimată 22.500 RON.
  • Lot 4: Șapcă completă de instrucție (vară sau iarnă). Cod CPV 35811300-5 (Uniforme militare (Rev.2)). Valoare estimată 120.000 RON.
  • Lot 5: Costum unic cu 2 pantaloni. Cod CPV 35811300-5 (Uniforme militare (Rev.2)). Valoare estimată 900.000 RON.
  • Lot 6: Scurtă cu mesadă pentru instrucție. Cod CPV 35811300-5 (Uniforme militare (Rev.2)). Valoare estimată 750.000 RON.
  • Lot 7: Cămașă bluză pentru instrucție. Cod CPV 35811300-5 (Uniforme militare (Rev.2)). Valoare estimată 420.000 RON.
  • Lot 8: Tricou. Cod CPV 35811300-5 (Uniforme militare (Rev.2)). Valoare estimată 196.000 RON.
  • Lot 9: Bocanci unici. Cod CPV 35811300-5 (Uniforme militare (Rev.2)). Valoare estimată 990.000 RON.
  • Lot 10: Centură. Cod CPV 35811300-5 (Uniforme militare (Rev.2)). Valoare estimată 48.000 RON.
  • Lot 11: Curea pantaloni. Cod CPV 35811300-5 (Uniforme militare (Rev.2)). Valoare estimată 48.000 RON.